ul. Króla Kazimierza 18 Rzeszów
biurobkr@bkrfinance.pl

Preferencyjna pożyczka obrotowa – 3 zalety

Preferencyjna pożyczka obrotowa – oto 3 najkorzystniejsze zalety

 

Preferencyjna pożyczka obrotowa została pomyślana jako specjalne wsparcie dla firm z województwa podkarpackiego. Właśnie dlatego ma wiele udogodnień w tym garść niespotykanych w typowych pożyczkach.

 

1. Najbardziej uniwersalna wśród pożyczek dla firm

  • Nie trzeba deklarować celu pożyczki i podawać jej we wniosku. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla przedsiębiorcy, który zna ogrom  nieprzewidywalnych wydatków firmowych i chciałby zabezpieczyć ją na każdą ewentualność.
  • Można ją wykorzystać na pokrycie opłat, na zakupy materiałów i produktów jak również na wynagrodzenia dla pracowników. 

W zależności na co w danym momencie będziesz potrzebował pieniędzy – jesteś w stanie pokryć je za pomocą środków z pożyczki obrotowej.

 

2. Preferencyjne warunki

Obecna sytuacja firm jest bardzo trudna i wiemy z rozmów z naszymi klientami, że szukają szczególnie elastycznych sposobów finansowania. A w przypadku preferencyjnej pożyczki przedsiębiorcy mogą liczyć na

  • 6 miesięcy karencji
  • 4 warianty pożyczki
  • na dowolny cel dla MŚP

I co ciekawe…

  • bez otwierania konta – w przeciwieństwie do klasycznych pożyczek, przy których jest to niezbędne przy wnioskowaniu.

3. Elastyczne podejście do zdolności kredytowej

 

Preferencyjna pożyczka obrotowa jest specjalna ofertą  dla mikro, małych i średnich firm. Ma za zadanie wspomóc firmy z naszego regionu i jednym jej z plusów jest swobodniejsze podejście do zdolności kredytowej.

 

Jeśli chcesz skorzystać z pożyczki obrotowej – napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

pożyczka obrotowa czyli najbardziej uniwersalna pożyczka dla firm