ul. Króla Kazimierza 18 Rzeszów
biurobkr@bkrfinance.pl

Leasing maszyn i urządzeń

kredyt dla branży budowlanej z pomocą doradców z BKR Finance

Gdy prowadzona działalność wymaga korzystania ze specjalistycznego sprzętu pojawia się pytanie „kupić czy korzystać z leasingu?”

Jest to pytanie istotne, gdyż ceny maszyn są bardzo duże. A do tego trzeba doliczyć koszty eksploatacji i dość często ubezpieczenia. Oznacza to nie tylko jednorazowy wydatek, ale także niespodziewane koszty związane z naprawami, które mogą wpłynąć na płynność finansową firmy. Zapewne dlatego leasing cieszy się dużym zainteresowaniem. A co za tym idzie ilość ofert oraz ich zróżnicowanie stale się powiększa.

Oferta leasingowa w obecnej chwili jest naprawdę duża. Obejmuje ona zarówno nowy jak i używany sprzęt, nieruchomości, oprogramowanie, wyposażenie, czy też całe systemy produkcyjne.

Leasing maszyn i urządzeń

kredyt dla branży budowlanej z pomocą doradców z BKR Finance

– korzyści – 

Przedsiębiorcy korzystający z leasingu cenią sobie przede wszystkim wygodę.

  • Z leasingowanego sprzętu korzystają tak długo jak tego potrzebują więc płacą tylko za ten okres czasu. 
  • Istotne są także korzyści podatkowe. Firma może skorzystać z odliczenia podatku VAT z raty leasingowej, opłaty wstępnej i wykupu.
  • Firmy leasingowe posiadają na tyle zróżnicowane oferty, że mogą z nich korzystać zarówno duże jak i najmniejsze firmy.

Sprawdź także ofertę leasingu maszyn budowlanych

Czy leasing Ci się opłaci?

Skorzystaj z darmowych konsultacji z naszymi doradcami. Porównają dla Ciebie oferty i pomogą pozyskać korzystny leasing.