ul. Króla Kazimierza 18 Rzeszów
biurobkr@bkrfinance.pl

Kredyty dla branży transportowej

Kredyty dla branży transportowej

Sytuacja w jakiej obecnie znalazła się branża transportowa jest delikatnie  mówiąc trudna. Dlatego dla firm tak ważne jest znalezienie rozwiązań, które pozwolą zachować płynność finansową na najbliższe miesiące.

Wiemy, że firmom zależy na czasie i potrzebują szybkich kredytów i pożyczek. Nasi doradcy kredytowi z BKR Finance mogą w tym pomóc. Od lat pomagamy firmom nawet w trudnej sytuacji. Pozyskujemy dla nich korzystne kredyty i korzystając z tego, że mamy oferty z 50 banków i instytucji finansowych. 

Kredyt dla Branży Transportowej

Darmowe konsultacje kredytowe dla firm z branży transportowej

  • zawsze za 0 zł
  • przez telefon
  • szybko
  • bez zbędnych formalności

Na co można przeznaczyć kredyt?

W zależności od rodzaju pożyczki czy też kredytu, przyznane środki można przeznaczyć na:

  • utrzymanie płynności finansowej
  • działalność bieżącą
  • oddłużenie
  • szkolenia
  • a także samochody i sprzęt

Polska branża transportowa przez ostatnie 10 lat odnotowywała dynamiczny wzrost. I na tle swojej konkurencji w Europie wypadała bardzo pozytywnie, uważana była za jedną z najsilniejszych. Jednym z powodów tej przewagi były niskie koszty pracy. Jednak spodziewano się, że ten stan rzeczy może ulec zmianie z powodu  zmian na polskim rynku pracy oraz bariery administracyjno-prawnej wprowadzanej przez niektóre państwa UE.

Jednakże w kwestiach pozyskiwania finansowania dla branży transportowej istnieje pewnego rodzaju zastój. Banki rozpatrują wnioski kredytowe od przedsiębiorców z tej grupy z nieufnością ze względu na niestabilność samej branży. Przez co  otrzymanie kredytu czy pożyczki do łatwych nie należy.

Nie oznacza to oczywiście, że nie udzielają kredytów przedsiębiorcom. A jedynie, że taka sytuacja wymusza większą dbałość przy przygotowywaniu się do starań o kredyt ze strony przedstawicieli branży transportowej. Dlatego warto rozważyć współpracę z Biurem Kredytowym. I skorzystać z wiedzy ekspertów z BKR Finance i ich  wieloletniego doświadczenia w pozyskiwaniu kredytów firmowych.

Kredyty dla branży transportowej

Autorem artykułu o kredytach dla branży transportowej jest doradca z BKR Finance
Skontaktuj sie z doradcą kredytowym dla firm - Michał Partyka - dane do kontaktu w zakładce O nas
Michał Partyka
biurobkr@bkrfinance.pl