fbpx
ul. Króla Kazimierza 18 Rzeszów
785 924 585
biurobkr@bkrfinance.pl

Kredyt dla Firm Śląsk

Kredyty dla Firm Śląsk

Tym właśnie powinien być kredyt dla Przedsiębiorców – łatwym rozwiązaniem problemów finansowych firmy, środkiem na utrzymanie płynności finansowej, sposobem na inwestowanie w rozwój.

I w zależności od charakterystyki kredytu może on posłużyć na zaspokojenie bardziej lub mniej sprecyzowanych potrzeb firmy.

Gdy Twoja Firma potrzebuje pieniędzy na różne wydatki w tym te związane z codzienną działalnością. Ale jednocześnie chcesz zachować swobodę ich wydawania.

W takiej sytuacji możesz skorzystać z kredytu gotówkowego na dowolny cel lub kredytu obrotowego.

Kiedy koncentrujesz swoje działania na rozwoju firmy  – warto pomyśleć o dedykowanym kredycie inwestycyjnym.

Myślisz o kredycie i wykonujesz zawód publicznego zaufania. W pierwszej kolejności sprawdź  oferty specjalnych kredytów dla Profesjonalistów.

Jakim kredytem opłacić inwestycje w nieruchomości? Tak się składa, że w tym celu można wykorzystać kredyt hipoteczny dla firm.

Kredyt na samochód w firmie? Oczywiście warto od razu sprawdzić, czy opcja leasingowania samochodu nie będzie w Twojej Firmie bardziej opłacalna.

Dlaczego firmom opłaca się korzystać z firmowych kredytów? Jednym z ważniejszych powodów jest dostosowanie ofert bankowych do potrzeb i zasad na jakich funkcjonują firmy. A także dlatego, że część opłat kredytowych można wliczyć w koszty prowadzenia działalności. Co dokładnie możesz w nich uwzględnić?

Podpowiadamy, że zaksięgować można:

 • prowizje
 • naliczone odsetki (ale tylko te opłacone)
 • ubezpieczenie kredytu

Porozmawiajmy o kredycie dla Twojej Firmy


  BKR Finance

  Wiemy, jak cenny jest Twój czas więc …

  • Dojedziemy do Twojej Firmy
  • Otrzymasz opiekę doświadczonego doradcy w czasie całego procesu kredytowego
  • Oraz darmowe konsultacje kredytowe

  Kredyty Katowice ul. Ceglana 4

  Firmowe Kredyty Katowice

  Szeroki wybór bankowych ofert dla firm w tym opcja Kredytu Na Dowolny Cel

   

  • do 800 000 zł
  • na Dowolny Cel Firmowy
  • oprocentowanie od 6%
  • okres kredytowania do 144 miesięcy

   

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,61%, dla reprezentatywnego przykładu kredytu firmowego, przy następujących założeniach: okres kredytowania 120 miesięcy, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 97 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 138 042,00 zł, oprocentowanie zmienne 6,79%, całkowity koszt pożyczki 38 042,41 zł (w tym: prowizja 2500 zł, odsetki 35 542,41 zł, 120 miesięcznych rat równych 1 150,35 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 19 listopada 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Reprezentowany przykład nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego. Dla każdego klienta oferta i warunki przygotowywane są indywidualnie

  Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego