ul. Króla Kazimierza 18 Rzeszów
biurobkr@bkrfinance.pl

Kredyt dla branży budowlanej

Leasing sprzętu dla branży budowlanej

Kredyt dla branży budowlanej

Prowadzenie firmy związanej z branżą budowlaną wymaga niemałych nakładów finansowych. Firmy tego typu potrzebują do funkcjonowania sprzętu, specjalistów i oczywiście, typowo firmowego wyposażenia jak auto i biuro.

Samo zapewnienie płynności finansowej może nastręczać trudności. Kwestie związane z nieterminowymi zapłatami  od kontrahentów i podwykonawców, opóźnieniem dostaw, które wpływają na terminy zakończenia prac. A do tego koszty stałe jak wynagrodzenia dla pracowników, konieczność zakupu (często drogich) materiałów i sprzętu. I wielu innych codziennych wydatków.

Wszystko to wpływa na obraz branży budowlanej, który dla banków jest grupą o dużym ryzyku kredytowym. Zapewne dlatego o dobry kredyt dla branży budowlanej nie jest łatwo. Co oczywiście nie oznacza, że takich nie ma i są udzielane wyłącznie nielicznym. Wymusza to raczej konieczność przygotowania się do starania się o kredyt. Warto w tym miejscu sięgnąć po pomoc zawodowych doradców kredytowych z BKR Finance. Wieloletnie doświadczenie korzystnie wpływa na pozyskiwanie nowych i wygodnych rozwiązań finansowych dla naszych klientów.

Z jakich kredytów najczęściej korzysta branża budowlana?

  • z kredytów gotówkowych,
  • obrotowych,
  • i na dowolny cel firmowy

Oprócz tego jak każda inna firma przedsiębiorcy z tej branży korzystają z:

Firmy z branży budowlanej jak wszystkie inne firmy chcą się rozwijać. Zwiększenie obszaru swojej działalności wiąże się z koniecznością inwestycji. A to z kolejny – opiera się o finanse.

Wysokie koszty związane z wykonywaniem prac budowlanych często zmuszają firmy do szukania oszczędności. A czasem tylko tańszych sposobów wykonania tego samego zadania. Dlatego też często sięgają po leasing sprzętu. Bez konieczności zakupu a płacąc wyłącznie za ten czas, gdy korzystają z maszyn – mogą sporo oszczędzić. To samo tyczy się samochodu firmowego.

Leasing sprzętu dla branży budowlanej

Jeśli szukasz kredytu dla firmy z związanej z branżą budowlaną to nasi doradcy mogą Ci pomóc z wyszukaniem najkorzystniejszych ofert i przygotowaniem wniosku.

Skorzystaj z darmowych konsultacji dla przedsiębiorców w BKR Finance.

Autor artykułu
Skontaktuj sie z doradcą kredytowym dla firm - Michał Partyka - dane do kontaktu w zakładce O nas
Michał Partyka
Doradca kredytowy

Jeśli nie kredyt dla branży budowlanej to może korzystniejszy dla Twojej Firmy będzie leasing maszyn budowlanych

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego