ul. Króla Kazimierza 18 Rzeszów
biurobkr@bkrfinance.pl

Karta Kredytowa

Karta Kredytowa dla Firmy

57 dni bez odsetek

Pieniądze nawet w 1 dzień

do 500 tys. zł

Firmowa karta kredytowa traktowana jest często jako opcja kredytu bez odsetek. Szczególnie lubiana jest za to, że daje pełną swobodę gospodarowania przyznanymi na niej środkami. Największą popularnością cieszy się wśród mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich firm, którym przyznawane na karcie limity wystarczają na utrzymanie płynności finansowej w codziennej działalności.

 

FIRMOWY KREDYT W KARCIE
 • minimum formalności
 • pieniądze dostępne 24 h na dobę
 • okres bezodsetkowy
 • dostępne dla każdej firmy bez względu na wielkość
 • bez zabezpieczeń i poręczycieli

Z Firmową Kartą Kredytową zyskujesz

 • do 500.000 zł
 • 57 dni Bez Odsetek
 • do 36 miesięcy na spłatę
 • Premia Cashback – 1% od kwoty transakcji bezgotówkowych wraca na kartę

Uproszczona procedura dla kart

 • wystarczy PIT
 • bez zabezpieczeń i poręczycieli
 • bez konieczności odnawiania po 12 miesiącach
 • także dla firm z małym dochodem

Dlaczego karty kredytowe cieszą się popularnością wśród przedsiębiorców?

Zapewne przyczynia się do tego  fakt, że karta kredytowa pozwala  na dużą elastyczność z korzystaniu z przyznanych środków. Limit na karcie firmowej jest zawsze dostępny i można go wykorzystywać w dowolnym momencie np. dopiero w chwili, gdy potrzebne są pieniądze.

Taki zawsze dostępny zapas pieniędzy dla firmy jest po prostu wygodny, a formalności związane z wyrobieniem karty są minimalne i to decyduje o popularności tego rozwiązania jako zaplecza finansowego dla firm.

Karta ułatwia także funkcjonowanie firmy np. w kwestiach zawiązanych z podróżami służbowymi i ponoszonymi wówczas wydatkami. Firmowa karta kredytowa dla pracownika pozwala mu osobodnie opłacać wydatki związane z wyjazdami czy zakupami, a jednocześnie pozwala pracodawcy kontrolować służbowe wydatki pracowników.

Korzystna także dla Firm z małym dochodem

Umów darmową rozmowę z doradcą  Czy wiesz, że …

  Wydatki za korzystanie z karty kredytowej można wliczyć w koszty firmowe.

  Najczęstsze pytania dotyczące Karty Kredytowej

  W zależności od banku za kartę kredytową opłata bywa pobierana jednorazowa za samo jej wydanie lub cyklicznie: miesięcznie lub rocznie (za możliwość jej użytkowania).

  Okres czasu udzielanego przez bank bezprocentowego kredytowania transakcji dokonywanych kartami kredytowymi.

  To jest możliwe.

  Banki przed wydaniem karty kredytowej sprawdzą Twoją historię kredytową w BIK. Jeśli posiadasz już zobowiązania, ale terminowo je spłacasz to masz szansę na otrzymanie karty kredytowej.

  Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

  Przykładowe wyliczenie: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,61%, dla reprezentatywnego przykładu kredytu firmowego, przy następujących założeniach: okres kredytowania 120 miesięcy, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 97 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 138 042,00 zł, oprocentowanie zmienne 6,79%, całkowity koszt pożyczki 38 042,41 zł (w tym: prowizja 2500 zł, odsetki 35 542,41 zł, 120 miesięcznych rat równych 1 150,35 zł
  Kalkulacja została dokonana na dzień 19 listopada 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Reprezentowany przykład nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego. Dla każdego klienta oferta i warunki przygotowywane są indywidualnie.