fbpx
ul. Króla Kazimierza 18 Rzeszów
785 924 585
biurobkr@bkrfinance.pl

Doradca hipoteczny

Doradca hipoteczny – kim jest i jak może Ci pomóc w pozyskaniu kredytu.

Doradca hipoteczny to ekspert zawodowo zajmujący się doradztwem przy wyborze kredytu hipotecznego oraz wsparciem w procesie wnioskowania o niego. W Twoim imieniu zajmie się formalnościami oraz wnioskiem. 

Doradca hipoteczny i darmowe konsultacje kredytu

W BKR Finance jak i wielu innych niezależnych biurach kredytowych można skorzystać z darmowych konsultacji. Oznacza to, że możesz przyjść i porozmawiać o kredycie, swojej zdolności kredytowej, opcjach finansowania. 

 

Na czym polega współpraca z doradcą hipotecznym?

Szukasz kredytu hipotecznego – np. na zakup domu, mieszkania lub biura dla firmy, na remont, rozbudowę lub zakup działki budowlanej więc…

  1. Spotykasz się z doradcą hipotecznym na konsultacjach.
  2. Doradca sprawdza oferty kredytów hipotecznych na rynku i Twoją zdolność kredytową – pod tym kątem dobiera najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt.
  3. Przygotowuje dokumenty i składa wniosek kredytowy do banku w Twoim imieniu.
  4. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej wraz z Tobą uczestniczy w podpisywaniu umowy kredytowej. 
 
Kredyt hipoteczny powinien zaspokoić Twoje potrzeby i oczekiwania – dlatego tak ważne jest aby dobrać dla Ciebie najkorzystniejszą opcję. I w tym może pomóc doświadczony doradca hipoteczny. W BKR Finance porównujemy oferty z 12 banków pod kątem Twoich potrzeb, ale i możliwości spłaty. 
Doradca hipoteczny w BKR Finance

Doradcę hipotecznego możesz zapytać o szczegóły dotyczące kredytu, sposoby podniesienia zdolności kredytowej czy o różnicę w sposoby spłaty kredytu hipotecznego, bo zastanawiasz się czy wybrać krótszy czy dłuższy.

Masz pytanie do naszego doradcy? Napisz do nas na FB lub na adres emial: biurobkr@bkrfinance.pl
Skontaktuj sie z doradcą kredytowym dla firm - Michał Partyka - dane do kontaktu w zakładce O nas
Michał Partyka
Doradca hipoteczny