ul. Króla Kazimierza 18 Rzeszów
biurobkr@bkrfinance.pl

5 zalet kredytów gotówkowych

Kredyt gotówkowy

Niestety nie każdą sytuację w życiu uda się przewidzieć. Bywa, że jedynym rozwiązaniem sprawy, która wymaga od nas posiadania funduszy albo ich zgromadzenia w krótkim czasie jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Jest to bardzo szybki proces gotówkowy – trwa nie dłużej niż kilka godzin, ilość potrzebnych dokumentów jest ograniczona do minimum i nikt nie wymaga od Ciebie konieczności podawania celu zaciągnięcia kredytu czy posiadania jakiegokolwiek wkładu własnego.

Kredyty gotówkowe to idealne rozwiązanie dla osób, których sytuacja wymaga zastrzyku gotówki w szybkim czasie, czyli bez poręczycieli, dodatkowych zabezpieczeń i z możliwością wcześniejszej spłaty bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat.

Dlaczego warto zdecydować się na wzięcie kredytu gotówkowego?

Bez pytania o cel

Jedną z największych zalet kredytu gotówkowego jest jego przeznaczenie, które w zasadzie obchodzi jedynie nas – nie bank. Pożyczone pieniądze możemy przeznaczyć na wszystko – zakup mebli, AGD, samochodu, telefonu, nowych butów czy remont.

Wysokie kwoty kredytów gotówkowych

Starając się o kredyt gotówkowy możemy otrzymać kwotę od kilkuset złotych do nawet dwustu tysięcy. Nasza zdolność obliczana jest przez bank na podstawie przedstawionych przez nas dokumentów.

Mało formalności

Aby uzyskać kredyt gotówkowy trzeba złożyć wniosek oraz przedstawić zaświadczenie o zarobkach lub PIT za ostatni rok podatkowy i wyniki za bieżący okres w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej.

Szybki czas przyznawania

Kredyt gotówkowy jest formą prostej pożyczki bankowej, która nie wymaga od klienta długiego oczekiwania na sfinalizowanie usługi. Procedura związana z przyznawaniem kredytu gotówkowego przebiega ekspresowo, a wypłata pieniędzy następuje nawet w tym samym dniu, albo w ciągu kilku najbliższych.

Dogodna forma

Kredyt gotówkowy otrzymujesz w wybranej przez siebie formie, może to być gotówka, przelew, czek. Dodatkowo raty dopasowane są do Twoich możliwości finansowych – możesz go spłacać nawet 12 lat.

Pamiętajmy, żeby przed podpisaniem dokumentów dokładnie zapoznać się z treścią umowy kredytowej oraz o konieczności terminowej spłaty zobowiązania.